MÖBLER / Bord / Blomsterbord 12983161

nr 1298 3161

Blomsterbord

1950-tal. Bredd: 83, djup: 26 cm, höjd: 65 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:41:01